Bluzy KRÓLIK

Bluzy KRÓLIK z uszami to zdecydowany bestseller w naszym sklepie. Szyjemy je już od 2014 roku,  dlatego też możemy pochwalić się dużym doświadczeniem, jeżeli chodzi o szycie odzieży dla dzieci. Zależało nam, aby bluzy były, wygodne, ciepłe i pięknie się prezentowały, aby mogły służyć nawet parę sezonów. Uszyliśmy dłuższe rękawki, a to dlatego, że dzięki podwinięciu na początku mamy płaszczyk, a później dziecko dorasta do bluzy.

Do szycia bluz wykorzystujemy tylko dzianinę wysokiej jakości, posiadających certyfikat OEKO- TEX 100. To daje Wam pewność, że ubranko pozbawione jest substancji szkodliwych, takich jak pestycydy, czy formaldehyd. Ponadto nie zawiera alergenów, niebezpiecznych barwników i metali ciężkich. Dzianina nie pilinguje się, nie mechaci i nie farbuje. Bluzy nawet po praniu zachowują swój kształt.

Królicze uszy dodają bluzie uroku. Zawsze skorelowane są kolorystycznie z wypełnieniem kaptura. Na przedniej kieszonce nadrukowana jest grafika przedstawiająca królika, który jest naszym znakiem rozpoznawczym. Jeżeli widzisz bluzę z uszami i króliczkiem na kieszonce to na pewno jest to bluza Diverso Design.
W bluzie wszyty jest bardzo dobrej jakości zamek kostkowy.

Bluzy można prać w pralce w temperaturze 40 stopni Celsjusza.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6