Rampersy KRÓLIK

Rampersy KRÓLIK to zdecydowany bestseller w naszym sklepie dedykowany niemowlętom i starszym dzieciom. 

Wykonany jest z materiału najwyższej jakości, posiadającego certyfikat OEKO- TEX 100. Dzięki temy macie pewność, że ubranko pozbawione jest substancji szkodliwych, takich jak pestycydy, czy formaldehyd. Ponadto nie zawiera alergenów, niebezpiecznych barwników i metali ciężkich.

Dzięki wydłużonym ściągaczom na rękawkach i nogawkach, które można odwijać, rampers posiada tę wspaniałą cechę, że rośnie wraz z dzieckiem. 

Praktycznym rozwiązaniem zastosowanym w rampersie jest długi zamek kostkowy, który ułatwia ściąganie i zakładanie, natomiast w kroku wszyty został dodatkowy materiał, zapewniający miejsce na pieluszkę.

Rampersy będąc odzieżą jednoczęściową, gwarantują ochronę plecków przed wiatrem, tę samą funkcję spełniają także ściągacze na rękawkach i nogawkach. 

Rampersy z uszami królika to szeroka gama modnych kolorów i uroczych króliczych uszu, będących naszym znakiem rozpoznawczym. Na pupie naszyty jest także niezwykle słodki i płaski ogonek, który dopełnia całości zaprojektowanego rampersa.

Rampersy można prać w pralce w temperaturze 40 stopni Celsjusza.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8