SUKIENKI 

To artykuł, którego nie może zabraknąć w żadnym szanującym się sklepie z odzieżą dziecięcą. Nawet kiedy dziewczynki super wygodnie czują się w legginsach czy po prostu dresach to i tak przyjdzie taki czas, że zapragną wyglądać jak prawdziwa dama. I nie ma znaczenia czy w jakim wieku to nastąpi. Są dziewczynki, które niemalże od urodzenia chodzą w sukienkach, inne muszą do nich dojrzeć. Mamy w swojej ofercie sukienki bardziej eleganckie, oraz takie trochę „sportowe”. Mamy nadzieję, że każda dziewczynka znajdzie u nas coś dla siebie.

Uszyliśmy je z wysokiej jakości bawełny. Każda używana przez nas dzianina posiada certyfikat Oeko Tex Standard 100. Staramy się, aby były uszyte starannie i dokładnie. Zależy nam na tym, aby nasze sukienki sprawdziły się w przedszkolu, szkole, podczas urodzin i innych okazji.

Dbamy o to, aby nasze sukienki służyły dziewczynkom możliwie najdłużej. Dlatego z powodzeniem, gdy dziewczynka wyrośnie, można je nosić jako tunikę.

Zależy nam, by asortyment naszej kolekcji sukienek stale się poszerzał, dlatego warto odwiedzać naszą stronę w poszukiwaniu nowości.

W kolekcji naszych sukienek  znajdziecie także te z doszytymi na kapturku uszami w wersji nieco bardziej sportowej, ale niezwykle uroczej, ponieważ nasz króliczy trend skradł już niejedno serce.

Nasze sukienki można prać w pralce w temperaturze 40 stopni Celsjusza.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4