Diverso Design to pracownia, w której tworzymy wyjątkowe produkty z myślą o najmłodszych, ale również o dorosłych. 

Na początku swojej drogi dzieci były dla nas najlepszą i największą inspiracją przy projektowaniu wszystkich ubranek. Jednak zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej. Po wielu zapytaniach ze strony kobiet zaczęliśmy szyć bluzy dla dorosłych. 

 

Dbamy o jakość

W naszej pracowni Diverso Design dokładamy wszelkich starań, by każdy produkt był unikalny, a najmniejszy element został starannie dopracowany. Tworząc projekty, stawiamy na wygodę, bo jako rodzice zdajemy sobie sprawę, że przy szalonej zabawie maluchów, to ona jest najważniejsza. 

W Diverso Design korzystamy tylko z bardzo dobrych jakościowo dzianin i innych elementów, z których później powstają nasze produkty. Nasze topowe bluzy z uszami mają już 7 lat!, stale cieszą się ogromną popularnością dlatego dla tych najmłodszych zaczęliśmy szyć rampersy z uszami. Te dwa flagowe produkty budzą zachwyt i uznanie w całej Europie.

Sami szyjemy nasze ubrania

Diverso Design to pracownia i szwalnia w jednym. Wszystkie nasze projekty powstają w 100% w Polsce, a dzianiny, których używamy, są dokładnie przetestowane i posiadają Certyfikat Oeko Tex Standard 100.

Zaczęliśmy od szycia dla najmłodszych, ale już teraz wiemy, że na tym nie poprzestaniemy.
Drodzy Rodzice, jesteśmy tu dla Was i Waszych dzieci. Pamiętajcie, nasze ubrania są

WYMARZONE I SPEŁNIONE!

Czekamy na Wasze pytania, chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego rozmiaru, a Wy jeżeli możecie, oznaczajcie nas na portalach społecznościowych #diversokids.